Dlaczego my? - Kot Car
Kot Car

Szkoła Nauki Jazdy Kot Car Rafał Kotowski

Dlaczego my?

Poszukując Ośrodka Szkolenia Kierowców zwracasz uwagę w jaki sposób może on najlepiej przygotować Cię do egzaminu na prawo jazdy oraz doszkalaniu osób mających już prawo jazdy. Warto zatem przeczytać dlaczego wybór naszej szkoły jazdy jest właściwy.

Mamy wielu kursantów, którzy korzystają z naszych usług z polecenia innych osób. Potwierdza to zatem, że nasi kursanci są w pełni usatysfakcjonowani z prowadzonej przez nas działalności. Spore doświadczenie instruktorów  buduje nasz prestiż. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami  np. na Facebooku na nasz temat.

Staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych kursantów, dlatego dostosowujemy czas szkoleń do ich możliwości. Nasza szkoła jazdy oferuje kursy grupowe i indywidualne. Nie mamy ograniczenia kilometrów, pozwalamy poznać naszym kursantom całe miasto, każdą uliczkę, na trasie wykonywania egzaminu Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Kładziemy nacisk na to, aby szkolenia odbywały się w przyjaznej atmosferze, co sprawi, że kursanci czują się swobodnie, a stres  związany z nauką ograniczony jest do minimum.

Liczby mówią same za siebie !

Najwyższa zdawalność w stosunku do ilości przeszkolonych osób !

Źródło: https://bip.powiat-tomaszowski.pl/