Kot Car

Nasza szkoła przeprowadza szkolenia
w zakresie kategorii B.

Posiadamy nowe samochody CITROEN C 3, na których nasi kursanci zostaną perfekcyjnie przygotowani do egzaminu na kat B, co pozwoli im pomyślnie zdać egzamin państwowy w WORD!

Bardzo duży nacisk szkoła przykłada do wiedzy teoretycznej naszych kursantów, pomagają nam w tym rzutniki, odtwarzacze, komputery itp. materiały szkoleniowe.

Nasza szkoła otwarta jest nie tylko dla młodych i ambitnych ludzi, ale także dla starszych osób, które chcą bezstresowo zdobyć prawo jazdy, bądź już je posiadają, ale dawno nie poruszały się w ruchu ulicznym. Nasza kadra to instruktorzy z bardzo profesjonalnym i spokojnym podejściem do kursantów! Nauczamy bezstresowo!

podpis
01

Wykwalifikowani
Instruktorzy

W Naszej szkole znajdziesz profesjonalnych instruktorów, dysponujących odpowiednim doświadczeniem.
02

Lata
Doświadczenia

Nasza szkoła nauki jazdy istnieje od 2013 roku. W tym czasie wyszkoliliśmy setki nowych kierowców co potwierdzają liczne opinie na Facebooku i Google.
03

Gwarancja
Ceny

Zapisując się na kurs prawa jazdy masz pewność, że cena kursu nie wzrośnie podczas trwania szkolenia, nawet w przypadku płatności ratalnych.
04

Materiały
Szkoleniowe

W cenie kursu otrzymujesz od Nas wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe takie jak podręczniki, testy egzaminacyjne, płyta DVD itd.

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Poszukując Ośrodka Szkolenia Kierowców zwracasz uwagę w jaki sposób może on najlepiej przygotować Cię do egzaminu na prawo jazdy oraz doszkalaniu osób mających już prawo jazdy. Warto zatem przeczytać, dlaczego wybór naszej szkoły jazdy jest właściwy.
Mamy wielu kursantów, którzy korzystają z naszych usług z polecenia innych osób. Potwierdza to zatem, że nasi kursanci są w pełni usatysfakcjonowani z prowadzonej przez nas działalności. Spore doświadczenie instruktorów buduje nasz prestiż. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami np. na Facebooku na nasz temat.
Staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych kursantów, dlatego dostosowujemy czas szkoleń do ich możliwości. Nasza szkoła jazdy oferuje kursy grupowe i indywidualne. Nie mamy ograniczenia kilometrów, pozwalamy poznać naszym kursantom całe miasto, każdą uliczkę, na trasie wykonywania egzaminu Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim. Kładziemy nacisk na to, aby szkolenia odbywały się w przyjaznej atmosferze, co sprawi, że kursanci czują się swobodnie, a stres związany z nauką ograniczony jest do minimum.
{"cpt":"client","style":"1","columns":"2","show":"6","order":"DESC","orderby":"DESC"}

Facebook

Google

Kot Car to 100%</br>pewności na sukces!

Kot Car to 100%
pewności na sukces!

Potwierdzają to setki zadowolonych kursantów i otrzymane od nich opinie, które można przeczytać na Naszym Facebooku.

O Nas